Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Filtruj według

Cena

Cena

  • 16,00 zł - 129,00 zł

Marka: ALINESS

CZYSTEK LADANOWY EKO

100g / 33 – 66 porcji Suplement diety CZYSTEK LADANOWY (cistus ladanifer) to taki gatunek czystka, na którego młodych gałązkach i świeżych listkach gromadzi się wonna, gęsta żywica – zwana labdanum. Jej zadaniem jest ochrona delikatnych pędów przed palącym, południowym słońcem. To dlatego żywica ta posiada tak niezwykle bogate związki odżywcze, ochronne i...

Cena 13,00 zł
Więcej
Brak w magazynie. Dostępny na zamówienie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Banner

Nano koloidy

Nano koloidy

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-12 z 23 pozycji
Aktywne filtry

Marka: NANO-TECH

COPPER MED NANOBIOTIC

150 ML Oczyszczająca i łagodząca miedź aXonnite o działaniu przeciwgrzybiczym. Preparat przeznaczony do pielęgnacji, regeneracji,łagodzenia podrażnień i stanów zapalnychskóry, błon śluzowych i okolic intymnych.

Cena 38,00 zł
Więcej
Dostępny w magazynie

Marka: NANO-TECH

COPPER PLUS MEDNANOBIOTIC

150 ML NanobioticCopper Plus z cząstkami miedzi aXonnite i eukaliptusem towyrób medycznywykazujący działanie pielęgnacyjne i antygrzybicze. Wspiera leczenie skóry podczas przewlekłych grzybic skóry, błon śluzowych oraz owrzodzeń, pomagając uporać się z nieprzyjemnymi dolegliwościami i przywrócić skórę oraz błony śluzowe do zdrowego stanu.

Cena 42,00 zł
Więcej
Dostępny w magazynie

Marka: NANO-TECH

COPPER SPRAY

100 ML Zewnętrzne stosowanie aXonniteCopper polecane jest do poprawy wyglądu skóry i włosów. O wspaniałych właściwościach miedzi możemy przekonać się również stosując aXonniteCopper w naszym domu. Wlewany do ujęcia wody pitnej, chroni ją przed wieloma zanieczyszczeniami i drobnoustrojami (biostatyczne właściwości miedzi hamują rozwój bakterii na...

Cena 28,00 zł
Więcej
Dostępny w magazynie

Marka: NANO-TECH

MIEDZIANA WODA NANO-TECH - AXONNITE COPPER

250 ml Zewnętrzne stosowanie aXonniteCopper polecane jest do poprawy wyglądu skóry i włosów. O wspaniałych właściwościach miedzi możemy przekonać się również stosując aXonniteCopper w naszym domu. Wlewany do ujęcia wody pitnej, chroni ją przed wieloma zanieczyszczeniami i drobnoustrojami (biostatyczne właściwości miedzi hamują rozwój bakterii na...

Cena 48,00 zł
Więcej
Dostępny w magazynie

Marka: NANO-TECH

MIEDZIANA WODA NANO-TECH - AXONNITE COPPER ATOMIZER

200 ml Zewnętrzne stosowanie aXonniteCopper polecane jest do poprawy wyglądu skóry i włosów. O wspaniałych właściwościach miedzi możemy przekonać się również stosując aXonniteCopper w naszym domu. Wlewany do ujęcia wody pitnej, chroni ją przed wieloma zanieczyszczeniami i drobnoustrojami (biostatyczne właściwości miedzi hamują rozwój bakterii na...

Cena 42,00 zł
Więcej
Dostępny w magazynie

Marka: NANO-TECH

MYDŁO - SILVER SOAP

5 L Silver Soap to mydło w płynie z zawartością aXonnite Silver (cząstki srebra) i aXonniteCopper (cząstki miedzi) – charakteryzujące się zwiększoną skutecznością antybakteryjną i grzybobójczą. Dzięki nim jest czyste biologicznie i co więcej przenosi tę ochronę na umyte nim ręce. Nie zawiera konserwantów.

Cena 80,00 zł
Więcej
Dostępny w magazynie

Marka: NANO-TECH

MYDŁO - SILVER SOAP

500 ML Silver Soap to mydło w płynie z zawartością aXonnite Silver (cząstki srebra) i aXonniteCopper (cząstki miedzi) – charakteryzujące się zwiększoną skutecznością antybakteryjną i grzybobójczą. Dzięki nim jest czyste biologicznie i co więcej przenosi tę ochronę na umyte nim ręce. Nie zawiera konserwantów.

Cena 17,00 zł
Więcej
Dostępny w magazynie

Marka: NANO-TECH

NANO SREBRO 100 ml

Działanie antybakteryjne i antygrzybiczne nanokoloidu srebra wykorzystać można nie tylko w zastosowaniu kosmetycznym, ale również do dezynfekcji różnego rodzaju miejsc, sprzętów i powierzchni. Dzięki temu możemy skutecznie pozbyć się bakterii, wirusów i grzybów w nawet trudno dostępnych miejscach. W szybki sposób można usunąć wywołujące częste alergie...

Cena 30,00 zł
Więcej
Dostępny w magazynie

Marka: NANO-TECH

NANOBIOTIC GOLD – DISC TOP

250ml Złoto (aXonnite Gold), będące składnikiem Nanobiotic Gold, jest znakomitym środkiem antymikrobowym. Jego największą zaletą jest zdolność do pobudzania procesów regeneracyjnych w organizmie. Działa jak katalizator/inicjator, który w momencie kontaktu z komórką przyspiesza jego procesy życiowe mobilizując w ten sposób procesy naprawcze.

Cena 129,00 zł
Więcej
Dostępny w magazynie

Marka: NANO-TECH

NANOBIOTIC SILVER – DISCTOP

250 ML Działanie antybakteryjne i antygrzybicznenanokoloidu srebra wykorzystać można nie tylko w zastosowaniu kosmetycznym, ale również do dezynfekcji różnego rodzaju miejsc, sprzętów i powierzchni. Dzięki temu możemy skutecznie pozbyć się bakterii, wirusów i grzybów.

Cena 54,00 zł
Więcej
Dostępny w magazynie

Marka: NANO-TECH

PLATYNOWA WODA NANO-TECH - AXONNITE PLATINUM

250 ml aXonnite Platinum stosowana zewnętrznie bardzo silnie oddziaływuje dermatologicznie, dzięki czemu może zmniejszać przebarwienia naskórka. Ponadto wpływa odmładzająco oraz redukująco w odniesieniu do zdeformowanych komórek skóry, w szczególności tak zwanych "plam wątrobowych" lub "plam starzeniowych".

Cena 124,00 zł
Więcej
Dostępny w magazynie

Marka: NANO-TECH

PLATYNOWA WODA NANO-TECH - AXONNITE PLATINUM ATOMIZER

200 ml aXonnite Platinum stosowana zewnętrznie bardzo silnie oddziaływuje dermatologicznie, dzięki czemu może zmniejszać przebarwienia naskórka. Ponadto wpływa odmładzająco oraz redukująco w odniesieniu do zdeformowanych komórek skóry, w szczególności tak zwanych "plam wątrobowych" lub "plam starzeniowych".

Cena 105,00 zł
Więcej
Dostępny w magazynie