Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

WIELOSKŁADNIKOWE BIOREGULATORY PEPTYDOWE „MY REAL WAY”
Suplementy diety dla regeneracji i aktywacji komórek

Pełny katalog produktów znajdziesz tutaj

Peptydowe bioregulatory „My Real Way” utrzymują biologiczną samoregulację i regenerację komórek i tkanek. Każda kapsułka zawiera naturalne, krótkie, niskomolekularne, bioaktywne i biodostępne peptydy, przygotowane z wykorzystaniem najnowszych technologii. Stymulują układ antyoksydacyjny organizmu, tłumią aktywność wolnych rodników, sprzyjają odnowieniu błon komórkowych. Ich biologiczna rola polega na aktywacji wymiany energetycznej w komórkach, stymulacji funkcji białkowo-syntetycznej i podziału komórkowego w celu odbudowy tkanek organizmu.

Dla każdego organu opracowano peptydy, o specjalnie ukierunkowanym działaniu. Dzięki temu nie powodują one innych niechcianych efektów ani działań ubocznych. To wielka zaleta peptydów - są naturalne i absolutnie bezpieczne.

Każdy zestaw peptydów „My Real Way” posiada swoją serię, gdzie pierwsza litera „N” oznacza naturalne pochodzenie peptydów (Natural), a druga litera – numer serii premiksu (premix). Premiks to kompleks peptydów, specjalnie dobranych dla konkretnego narządu. Łańcuchy peptydowe w danym kompleksie składają się z 2-5 aminokwasów. Masa cząsteczkowa peptydów jest różna w zależności od premiksu i wynosi od 280,34 g/mol do 588,55 g/mol.

Główne zalety bioregulatorów „My Real Way”:

  • Eliminują przyczyny osłabienia organizmu;
  • Odbudowują zasoby zdrowia;
  • Działają wybiórczo na narządy;
  • Zapewniają długotrwały efekt;
  • Mają zbilansowany skład;
  • Można je stosować łącznie z lekami - nie wpływają na stosowane terapie;
  • Nie wywołują reakcji alergicznych;
  • Nie uzależniają;
  • Są nietoksyczne i całkowicie bezpieczne;

Każda kapsułka zawiera unikalny kompleks peptydów oraz specjalnie dobranych witamin, minerałów i wyciągów z ziół:

I grupa – podstawa wszystkich preparatów – zestaw aktywnych fizjologicznie, niskomolekularnych, biosyntezowanych, naturalnych peptydów. To naturalne peptydy nowej generacji, które zostały poddane dodatkowemu oczyszczaniu według nowoczesnej technologii.

II grupa – niezbędne dla organizmu witaminy,

III grupa - mikro- i makroelementy z wyraźnym biostymulującym działaniem na komórki.

IV grupa – ekstrakty ze specjalnie dobranych leczniczych roślin dla aktywacji metabolizmu komórek;

Preparaty MyRealWay są produkowane w kapsułkach pochodzenia roślinnego, przygotowanych z hypromelozy. Jest ona odporna na działanie peptydów i ulega stopniowemu rozpuszczaniu w jelitach. Dzięki temu substancje odżywcze stopniowo i równomiernie dostają się do komórek na całej długości przewodu pokarmowego