Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Marka: ALINESS

CZYSTEK LADANOWY EKO

100g / 33 – 66 porcji Suplement diety CZYSTEK LADANOWY (cistus ladanifer) to taki gatunek czystka, na którego młodych gałązkach i świeżych listkach gromadzi się wonna, gęsta żywica – zwana labdanum. Jej zadaniem jest ochrona delikatnych pędów przed palącym, południowym słońcem. To dlatego żywica ta posiada tak niezwykle bogate związki odżywcze, ochronne i...

Cena 13,00 zł
Więcej
Brak w magazynie. Dostępny na zamówienie
Wszystkie bestsellery
  • Banner

  • Banner

Układ mięsniowo-szkieletowy

Układ mięsniowo-szkieletowy

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Aktywne filtry

Marka: MY REAL WAY

BONETIDE PLUS NA KOŚCI I REGENERACJĘ TKANKI KOSTNEJ, PROFILAKTYKA OSTEOPOROZY

30 kapsułek / opakowanie   Wieloskładnikowy bioregulator peptydowy BoneTIDE PLUS to nowoczesny preparat o określonym działaniu, ukierunkowanym na poprawę procesów regeneracji tkanki kostnej i uzupełnienia niedoboru wapnia w organizmie. BoneTIDE PLUS to skuteczny środek profilaktyki osteoporozy w celu właściwej regeneracji metabolizmu i struktury kości.

Cena 150,00 zł
Więcej
Dostępny w magazynie

Marka: MY REAL WAY

JOINTSTIDE PLUS NA STAWY

30 kapsułek / opakowanie   Wieloskładnikowy bioregulator peptydowy JointsTIDE PLUS to innowacyjna kompozycja, opracowana w celu regeneracji struktury i funkcji stawów, skuteczny środek w profilaktyce i leczeniu chorób stawów kończyn i kręgosłupa z pomocą diety, sprzyjający regeneracji ich struktury i ruchomości.

Cena 150,00 zł
Więcej
Dostępny w magazynie