Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kobieta w każdym wieku chce być młoda i piękna. Najnowsze technologie w dziedzinie medycyny, różnego rodzaju kosmetyki, diety i zdrowy tryb życia pomagają współczesnym kobietom wyglądać młodziej, niż ich rówieśniczkom 30 lat temu.

(Kupując zestawy zaproponowane w poszczególnych programach uzyskujecie Państwo dodatkowy rabat 5%.)

Zestawy przygotowane dla kobiet Sprawdź 

Ale natura ludzkiego organizmu dyktuje własne prawa. Biologicznie zaprogramowane procesy wygaszania funkcji płciowej i reprodukcyjnej przejawiają się w zaburzeniach hormonalnych, problemach w pracy jajników, chorobach kobiecego układu rozrodczego.

Gdy kobieta kończy 45 lat, wkracza w szczególny wiek w życiu, związany ze zmianami w organizmie i właściwościami kobiecej fizjologii.

U każdej kobiety rozpoczęcie klimakterium jest uwarunkowane indywidualnie i związane jest ze stopniowym wygaszaniem hormonalnej funkcji jajników i gruczołów płciowych.

Klimakterium charakteryzuje się objawami nerwowo-psychicznymi, rozdrażnieniem, depresją, bezsennością, zaburzeniami w funkcjonowaniu układu sercowo-naczyniowego, problemami z układem hormonalnym.

Wieloskładnikowy kompleks peptydowy MyRealWay pomaga unormować pracę narządów kobiecych, obniżyć ryzyko pojawienia się guzów, stymulować organizm, by mógł aktywować własne zasoby niezbędne do stworzenia prawidłowego tła hormonalnego. Wszystko po to, by rozwiązywać kobiece problemy ze zdrowiem.

Wieloskładnikowe bioregulatory peptydowe My Real Way dla zdrowia kobiet nie są środkami hormonalnymi i zawierają 100% naturalnych składników.