Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

PROGRAMY ZAPOBIEGANIA PRZEDWCZESNEMU STARZENIU SIĘ (ANTI-AGE)

(Kupując zestawy zaproponowane w poszczególnych programach uzyskujecie Państwo dodatkowy rabat 5%.)

Zestawy dla osób, które chcą zapobiec przedwczesnemu starzeniu się sprawdź

To nie tajemnica, że proces starzenia organizmu zaczyna się w wieku 25-30 lat, dlatego na temat zapobiegania przedwczesnemu starzeniu należy myśleć już w młodym wieku.

Życiowy rytm współczesnego człowieka sprawia, że czasu dla siebie i dla swojego zdrowia zawsze brakuje. Codzienny stres, warunki ekologiczne, brak aktywności fizycznej, dodawanie do jedzenia produktów pozbawionych ważnych witamin i mikroelementów, ma niekorzystny wpływ na zdrowie. Zaczynają się problemy z funkcjonowaniem narządów, spada odporność. Komórki tracą swoją umiejętność aktywnej i szybkiej regeneracji, zaburzając procesy biologiczne i przyspieszając proces starzenia.

Dla profilaktyki wczesnego starzenia, komórki potrzebują wsparcia i odżywienia. Takie wsparcie mogą dać peptydy, wchodzące w skład wieloskładnikowych peptydowych bioregulatorów MyRealWay. Peptydy włączają w organizmie program regeneracji, a witaminy, minerały i ekstrakty z leczniczych roślin zapewniają odnowionym komórkom konieczne odżywienie.